Superwizja

Regularne spotkania terapeuty z analitykiem posiadającym certyfikat superwizora lub badącym kandydatem w szkoleniu superwizorskim. Superwizja polega na omawianiu własnej pracy z pacjentem, i przebiega w formie spotkań indywidualnych lub grupowych (maksymalnie do 3 osób w grupie).

Celem superwizji jest pomoc terapeucie w przyjrzeniu się jego własnemu doświadczeniu w pracy z pacjentem, ewentualnym przeszkodom w tym kontakcie leżącym zarówno po stronie samego terapeuty jak i pacjenta, jak również zapewnienie wysokiej jakości pracy terapeutycznej.

Sesja Superwizji trwa 50 minut.

Grupa superwizyjna

Otwieramy małą grupę superwizyjną dla 3-4 osób w Ośrodku Psychoterapii Rasztów,

ul. Dominikańska 11C, blisko metra Służew.

Spotkania grupy - co najmniej raz w miesiącu na 3 godziny, w piątki w godzinach 17-20,                od września 2019. Koszt - 50 zł za godzinę.

Grupa superwizyjna jest przeznaczona dla osób:

- pracujących w różnych placówkach pomocowych (oddziałach całodobowych, dziennych, poradniach, fundacjach, etc.), zainteresowanych omawianiem materiału z sesji psychoterapii lub materiału pochodzącego z innych form pomocy psychologicznej;

- rozpoczynających prowadzenie psychoterapii, które chcą omawiać swoje pierwsze doświadczenia w kontakcie z pacjentem;

- prowadzących psychoterapię w innych nurtach i zaciekawionych podejściem analitycznym;

- zainteresowanych lepszym zrozumieniem siebie w pełnionej roli zawodowej.

Grupa będzie prowadzona przez Dominikę Szkodę-Nowicką   http://www.rasztow.pl/pl/dominika_szkoda_nowicka (tel.: 501 353 878) i Zofię Sabat (tel.: 606 156 184).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z jedną z osób prowadzących.