Superwizja

Regularne spotkania terapeuty z analitykiem posiadającym certyfikat superwizora lub badącym kandydatem w szkoleniu superwizorskim. Superwizja polega na omawianiu własnej pracy z pacjentem, i przebiega w formie spotkań indywidualnych lub grupowych (maksymalnie do 3 osób w grupie).

Celem superwizji jest pomoc terapeucie w przyjrzeniu się jego własnemu doświadczeniu w pracy z pacjentem, ewentualnym przeszkodom w tym kontakcie leżącym zarówno po stronie samego terapeuty jak i pacjenta, jak również zapewnienie wysokiej jakości pracy terapeutycznej.

Sesja Superwizji trwa 50 minut.

WOLNE MIEJSCA NA SUPERWIZJĘ INDYWIDUALNĄ
 
Szanowni Państwo w związku z otwarciem aplikacji superwizorskiej w Polskim Towarzystwie Psychologicznym Dominika Szkoda-Nowicka ma wone miejsca na superwizję indywidualną.
Dominika Szkoda-Nowicka jest analitykiem grupowym, specjalistą psychiatrą oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Osoby zainteresowane superwizją indywidualną zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z terapeutką pod nr tel. 501353878 lub przez sekretariat Ośrodka 505875235 lub 226447680.