Weronika Rybak

Psycholog, psychoterapeutka.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów odbyła 3 letnią ścieżkę specjalizacyjną z zakresu systemowej pracy z dzieckiem i rodziną. Ma za sobą 2- letnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na SWPS w Warszawie. Ukończyła również 4-letnie szkolenie teoretyczne z psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów". Szkolenie posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Członek – Kandydat Instytutu Analizy Grupowej Rasztów w drodze do certyfikatu analityka grupowego.

Na co dzień pracuje indywidualnie, z parami i rodzinami oraz z grupami. Ma doświadczenie pracy psychoterapeutycznej z osobami po traumach, z zaburzeniami osobowości, jak również nerwicami, depresją, a także ze spektrum psychoz.

Doświadczenie w pracy z parami i rodzinami zdobywała w: Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Krakowskim Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Pracowni Psychologii Dziecka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST” w Warszawie, w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar przemocy w Rodzinie w Warszawie, w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie, jak również współpracując z różnymi prywatnymi ośrodkami psychoterapeutycznymi.