Weronika Rybak

Psycholog - seksuolog i certyfikowana psychoterapeutka pracująca w nurcie analitycznym oraz analityk grupowy (Certyfikat IGAR posiadającego akredytację Polskiego  Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a następnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na SWPS w Warszawie. Ukończyła również 4-letnie podyplomowe szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Członkini zwyczajna Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jej praca podlega stałej superwizji. Również nieprzerwanie od lat rozwija swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Od ponad 10 lat wspiera osoby doświadczające głębokich kryzysów psychicznych w placówkach publicznych oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz psychiatrii i wsparcia psychologicznego.

Na co dzień pracuje indywidualnie, z parami i rodzinami oraz z grupami. Ma doświadczenie pracy psychoterapeutycznej z osobami po traumach, z zaburzeniami osobowości, a także ze spektrum psychozy.

W Ośrodku prowadzi psychoterapię indywidualną, par i grupową.